Dane firmy

CEDRUS Sp. z o.o. Sp.k.

95-060 Brzeziny, ul. Przemysłowa 1
tel.: (+48) 46 874 13 11
tel.: (+48) 46 874 18 60
biuro@cedrus.com.pl

NIP: 8330005602
REGON :750415789
KRS: 0000565029
Raiffeisen Polbank: 13 1750 1093 0000 0000 0319 4957

Napisz do nas

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Nasi przedstawiciele na terenie Polski

1. Polska północno-wschodnia

Tomasz Wanago
twanago@cedrus.com.pl
tel.: +48 530 810 588

4. Polska południowo-centralna

Bartosz Oleksy
boleksy@cedrus.com.pl
tel.: +48 782 421 011

2. Polska północno-zachodnia:

Bernard Pyrkosz
bpyrkosz@cedrus.com.pl
tel.: +48 883 901 013

5. Polska południowo-wschodnia

Michał Plaskot
mplaskot@cedrus.com.pl
tel.: +48 782 421 010

3. Polska południowo-zachodnia

Kamil Kempczyński
kkempczynski@cedrus.com.pl
tel.: +48 782 421 012

6. Polska centralna

Damian Pluta
dpluta@cedrus.com.pl
tel.: +48 605 050 267

7. Cały kraj – duże maszyny

Sebastian Dutka
sdutka@cedrus.com.pl
tel.: +48 533 341 014

regiony Cedrus
Custom 1 (header content) Sliding Panel
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, kliknij tu: Polityka cookies. Korzystanie ze strony internetowej bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Nie pokazuj mi więcej tego komunikatu: Kliknij tutaj